baza filmów

szukaj

Ferie zimowe z Kinem Dzieci

Kiedy za oknem ciemno i śnieżnie, dzwonek w szkole zamilkł na dwa tygodnie, a my spędzamy zimę w mieście, to nadarza się okazja by wyjść do kina. Od 11 lutego zapraszamy na specjalne pokazy w Warszawie  pod znakiem Ferii zimowych z Kinem Dzieci.

Od 11 do 26 lutego zapraszamy do Kina Muranów na wyjątkowe seanse w ramach ferii zimowych. Przez dwa tygodnie, w weekendy i dni powszednie, będziemy grać specjalnie dla najmłodszych widzów. Pokażemy filmy znane z festiwalu Kino Dzieci. Na ekranie pojawią się m.in. Kacper i Emma z zimowymi przygodami i egzotycznym wyjazdem na safari, detektywistyczne zagadki Lassego i Mai oraz oprószone śniegiem i przepełnione zimową atmosferą zestawy filmów krótkich. Czeka nas również premiera „Wielkiej wyprawy Molly” (filmu z konkursu trzeciej edycji Kina Dzieci), czyli animacji o przeuroczej Molly Potworowskiej. Do tego w weekendy zapraszamy na warsztaty artystyczne z Mysimi Harcami i do wspólnej zabawy!

Poniżej zamieszczamy repertuar i opisy filmów.

 

Dodatkowe informacje dostępne także na stronie www.kinomuranow.pl.

W ramach ferii możliwe są również zamówienia specjalnych seansów dla grup filmów z dystrybucji Kino Dzieci Prezentuje: www.dystrybucja.kinodzieci.pl, kontakt: +22 530 66 85

Kino Muranów, ul. Gen. Andersa 5
Bilety: 12 zł
Rezerwacje: +22 635 25 29 (kasa kina)

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »