baza filmów

szukaj

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Filmowe Psycho-Tropy" - trwa nabór biernych uczestników

Konferencja organizowana przez Uniwersytet SWPS i Uniwersytet Śląski odbędzie się 26-27 kwietnia 2017 w Katowicach. Do 15 kwietnia można zgłaszać chęć biernego uczestnictwa w konferencji.

Pierwsza edycja z zaplanowanego cyklu konferencji organizowana jest pod hasłem "Zastosowanie filmów w edukacji i profilaktyce". Podczas konferencji poza sesjami tematycznymi i wystąpieniami zaproszonych gości, planowana jest specjalna sesja dla studentów. Odbędzie się również panel dyskusyjny poświęcony wykorzystywaniu filmu w terapii i profilaktyce oraz praktyczne warsztaty przedstawiające metody pracy z filmem dla nauczycieli i innych osób wykorzystujących film w działaniach edukacyjnych. Pierwszy dzień konferencji zakończony zostanie pokazem filmowym z prelekcją eksperta w katowickim kinie KOSMOS.

Sesja studencka "Filmowych Psycho-Tropów" poświęcona będzie prezentacjom prac osób, które wkraczają w świat nauki i praktyki zawodowej. Specjalnie dla studentów organizatorzy proponują wystąpienia dotyczące analizy jednego, wybranego obrazu filmowego.

Szczegółowe informacje, program i tematy referatów dostępne są na stronie:
www.swps.pl/konferencjafilmowepsycho-tropy.

oraz w wydarzeniu na Facebooku

Dział Edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty jest partnerem konferencji.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »