baza filmów

szukaj

Weź udział w grze miejskiej Filmowy Express!

5 czerwca wraz z gimnazjum integracyjnym nr 57 w Warszawie zapraszamy wszystkich uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami do udziału w filmowej grze miejskiej pt. Filmowy Express.

Gra odbędzie się w poniedziałek 5 czerwca w godzinach 9:00-14:00 w Kinie Muranów i jego okolicach. Jej tegoroczny temat to szkoła filmowa – uczestnicy w ekspresowym tempie, chodząc po mieście w kilkuosobowych zespołach i zdobywając kolejne umiejętności, dowiedzą się jak robić filmy. Zapoznają się także z projektem Jakie jest twoje ID fundacji Evens. Wydarzenie zakończy spotkanie z reżyserem i dokumentalistą Pawłem Ziemilskim, który podzieli się filmowym doświadczeniem i zdradzi kilka sekretów pracy filmowca.

By wziąć udział w wydarzeniu, należy do 31 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy w imieniu klasy lub grupy uczniów, dostępny pod linkiem.

Filmowy Express jest wydarzeniem organizowanym w ramach Filmowych Gier Miejskich, ogólnopolskiego projektu "Filmoteka Szkolna. Akcja!” Centrum Edukacji Obywatelskiej i Filmoteki Narodowej.

W sprawie pytań prosimy o kontakt: paulina@nowehoryzonty.pl.

Plakat wydarzenia przygotowali uczniowie klas pierwszych gimnazjum nr 57 w Warszawie.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »