program 2018/19

baza filmów

szukaj

zapisy i formularze

W tym roku zapisy do projektu Filmoteka Szkolna. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej realizowanego w 31 kinach w całej Polsce będą prowadzone przez specjalny formularz internetowy.

Formularz jest dostępny pod linkiem http://panel.nhef.pl/zgloszenie.

Jest bardzo prosty i intuicyjny. Pierwszym krokiem est wybór miasta i poziomu szkoły. Krok drugi to podanie wszystkichdanych kontaktowych nauczyciela zgłaszającego klasę iszkoły, w której pracuje oraz wybór cyklu i godziny. Nauczyciel nie ma możliwości edycji formularza, więc prosimy o jego uważne wypełnienie. Zajmie to nie więcej niż 5-10 minut.

Po prawidłowym przesłaniu wymaganych danych z formularza otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie jego złożenia. Koordynatorzy w kinach każde zgłoszenie będą na bieżąco zatwierdzać, o czym również zostaną Państwo automatycznie poinformowani.

Dzięki temu cała rekrutacja przebiegnie na pewno szybko i wygodnie, a Państwo będą szybko otrzymywać informacje zwrotne o statusie swojego zgłosznia.

Dzięki zgłoszeniom przyjmowanym przez insternet oszczędzimy w skali kraju kilka tysięcy kartek papieru! 

Papierowe formularze oczywiście również zostaną udostępnione na naszej stronie we wtorek 4 września o godzinie 12:00, jednak namawiamy do korzystania w formularza internetowego.

W pierwszej kolejności otwieramy zapisy do projektu Filmoteka Szkolna. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Białymstoku, Bolesławcu, Bydgoszczy, Częstochowie, Elblągu, Falenicy, Gdańsku, Jeleniej Górze, Katowicach, Kielcach, Koninie, Krakowie, Krośnie, Legnicy, Lubinie, Łodzi, Olsztynie,
Opolu, Poznaniu, Radomiu, Skierniewicach, Szczecinie, Wałbrzychu, Warszawie, Wągrowcu, Wrocławiu, Wrześni, Zgorzelcu, Zielonej Górze, Żarach oraz Żyrardowie. 

W drugiej kolejności uruchomimy zapisy do projektu Opolskie Nowe Horyzonty w województwie opolskim.

Jeżeli wypełnienie formularza internetowego jest dla Państwa kłopotliwe, można wypełnić formularz papierowy i przesłać go do kina:

Białystok.pdf

Bolesławiec.pdf

Bydgoszcz.pdf

Częstochowa.pdf

Elbląg.pdf

Gdańsk.pdf

Jelenia Góra.pdf

Katowice.pdf

Kielce.pdf

Konin.pdf

Kraków.pdf

Krosno.pdf

Legnica.pdf

Lubin.pdf

Łódź.pdf

Olsztyn.pdf

Opole.pdf

Poznań.pdf

Skierniewice.pdf

Szczecin.pdf

Wałbrzych.pdf

Warszawa i Falenica - szkoła podstawowa.pdf

Warszawa i Falenica - gimnazjum.pdf

Warszawa i Falenica - szkoła ponadgimnazjalna.pdf

Wągrowiec.pdf

Zgorzelec.pdf

Zielona Góra.pdf

Żary.pdf

Żyrardów.pdf

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »