baza filmów

szukaj

prelegenci w krośnie

Adrian KrzanowskiAdrian Krzanowski 

Od niemal dziesięciu lat prowadzi Krośnieński Portal Internetowy Krosno24.pl, najpopularniejsze lokalne medium (1,5 mln wizyt miesięcznie). Zapalony kinoman, w 2000 r. założył nieistniejący już dziś DKF Klakier. Od 2004 r. właściciel firmy, która tworzy krótkie internetowe filmy o Krośnie, ale także filmy promocyjne miast i firm, spoty reklamowe.

 

Paweł GórniakPaweł Górniak

Psycholog z wykształcenia i zawodu. Pomysłodawca i redaktor naczelny magazynu psychologicznego "tu i teraz". Twórca cyklu przeglądów filmowych "Drugie Dno w Kinie". Zapalony biegacz i mól książkowy. Prowadzi autorskiego fotobloga.

 

 

 

 

 

 

Paweł JermakPaweł Jermak

Z wykształcenia polonista, który zawodowo nieodłącznie związany jest z grafiką, fotografią oraz działalnością kina. Projektant plakatów, ulotek, folder i gadżetów promocyjnych artKina. Od 2009 roku prowadzi działalność DKF 16mm. Współorganizator najważniejszych imprez i przeglądów organizowanych w artKinie. Prowadzący prelekcje oraz dyskusje od  początku przystąpienia artKina do projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

 

 

 

 

 


Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »