baza filmów

szukaj

Zapraszamy do udziału w warsztatach animacji!

Do udziału w warsztatach z tworzenia filmów animowanych, które poprowadzą Magda Bravo i Tomek Solich z Fundacji Osiem Życzeń zapraszamy warszawskich nauczycieli wszystkich poziomów edukacji. Warsztaty odbędą się w dniach 14-15 i 21-22 kwietnia 2018 roku w Muzeum Pragi. Dzięki dofinansowaniu WCIES udział w kursie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca.

By wziąć udział w warsztatach należy najpierw zarejestrować się na stronie www.nowehoryzonty.pl, a następnie do 15 marca wypełnić formularz internetowy. Regulamin, informacje o programie, ekspertach i formularz rejestracji w zakładce WARSZTATY FILMOWE.

Potwierdzeniem przyjęcia formularza będzie mail zwrotny, który otrzyma każdy zgłaszający się. W mailu będziemy prosić o krótkie opisanie swoich zainteresowań i doświadczeń w zakresie filmu, co interesuje zgłaszających w animacji, jak również w jaki sposób pracują obecnie z uczniami i jak chcieliby wykorzystać wiedzę zdobytą podczas warsztatów. Wiadomość z odpowiedziami prosimy przesyłać na adres paulina@nowehoryzonty.pl

W ciągu 7 dni od jej otrzymania, ale nie później niż do 20 marca 2018, wyślemy potwierdzenie zakwalifikowania na warsztaty. W rekrutacji na warsztaty bierzemy pod uwagę kolejność zgłoszeń. Udział w kursie warszawskich nauczycieli finansuje WCIES.

Współorganizatorem projektu jest Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Jego partnerem jest Muzeum Pragi - Oddział Muzeum Warszawy.

Pytania i uwagi dotyczące warsztatów filmowych prosimy kierować na adres: paulina@nowehoryzonty.pl.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »