baza filmów

szukaj

Czas na majówkę. A po majówce? Ruszają zapisy na NHEF 2018/2019

Po zasłużonych wiosennych wakacjach zapraszamy do wzięcia udziału w rejestracji na kolejną edycję Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej

Wkrótce otrzymają Państwo katalog Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej na rok szkolny 2018/2019. Na nadchodzące miesiące przygotowaliśmy 123 filmy w ramach 18 cykli tematycznych dla dzieci i młodzieży na wszystkich etapach edukacyjnych. Wśród filmowych propozycji znalazło się aż 20 premierowych tytułów. Poza nowym formatem i szatą graficzną katalogu znajdą się w nim m.in. uaktualnione i przystępne opisy metod, którymi posługujemy się w pracy z filmem, nowe przykładowe materiały dydaktyczne i analizy psychologiczne, opisy cykli, opinie nauczycieli, metodyków i prelegentów o programie, a także wywiad z dr Ewą Ciszewską z Katedry Mediów i Kultury Audiowizualnej Uniwersytetu Łódzkiego.

Nowy katalog to jedna z nadchodzących nowości. W najbliższych miesiącach uruchomimy uaktualnioną stronę internetową programu, która pozwoli nauczycielom i opiekunom w przystępny i wygodny sposób korzystać z rozbudowanej biblioteki materiałów NHEF.

Rejestracja grup uczniów do programu odbywa się przez formularz zapisów na www.nhef.pl od 15 maja do 5 października

Życzymy Państwu udanej majówki i trzymamy kciuki za wyniki egzaminów dojrzałości w klasach maturalnych. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem i mądrym, uwrażliwiającym kinem w kolejnym roku szkolnym podczas Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej 2018/2019!

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »