baza filmów

szukaj

Pokazy specjalne dla nauczycieli

29 maja i 12 czerwca pragniemy zaprosić Państwa do współpracy oraz pokazać, że film i kino to przestrzeń wyjątkowych rozmów i doświadczeń. Zapraszamy pedagogów, nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych na dwa specjalne pokazy filmowe z udziałem wyjąkowych gości.

29 maja o 16:00 zapraszamy do Kina Muranów w Warszawie na projekcję filmu Twarz (reż. Małgorzata Szumowska, Polska 2018). Po seansie odbędzie się rozmowa z twórcami filmu - aktorem Mateuszem Kościukiewiczem i charakteryzatorem Waldemarem Pokromskim, którą poprowadzi dziennikarka Weronika Wawrzkowicz.

Z kolei 12 czerwca o 16:00 zapraszamy do Kina Muranów na projekcję komedii Tully w reżyserii Jasona Reitmana (Juno, W chmurach) z Charlize Theron w roli głównej. Przed seansem odbędzie się spotkanie z popularyzatorem kultury, krytykiem filmowym i publicystą Tomaszem Raczkiem.

Prosimy o potwierdzenie przybycia najpóźniej na dzień przed danym pokazem poprzez wysłanie e-maila z tytułem filmu na adres kontakt@nowehoryzonty.pl. W treści e-maila prosimy o podanie imienia i nazwiska, przedmiotu nauczania, nazwy szkoły. Rezerwację miejsca potwierdzimy w mailu zwrotnym.

Wrocław:

Pokaz promocyjny NHEF odbędzie się także we Wrocławiu. 7 czerwca o 16:00 w Kinie Nowe Horyzonty zapraszamy nauczycieli na projekcję filmu Tully. Prosimy o potwierdzenie przybycia na wrocławski pokaz do 6 czerwca poprzez wysłanie e-maila o tytule „Tully – pokaz w KNH” na adres eduknh@nowehoryzonty.pl.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »