baza filmów

szukaj

Bezpieczny przedszkolak w drodze do kina

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, program Stowarzyszenia Nowe Horyzonty dla dzieci i młodzieży, w styczniu 2018 roku wręczy w Warszawie swoim najmłodszym widzom odblaskowe kamizelki. Przedszkola, także te które nie uczestniczą na co dzień w programie, mogą wziąć udział w akcji i otrzymać bezpłatnie atrakcyjne odblaskowe bezrękawniki dla swoich podopiecznych w grupach przedszkolnych.

Każdy powinien być widoczny – nie tylko w drodze do kina. Mgła, szybko zapadający zimą zmierzch sprawiają, że elementy odblaskowe na ubraniach dzieci są nie tylko dodatkiem, ale koniecznością. Razem z NHEF maluchy będą widoczne i bezpieczne.

W akcji NHEF mogą wziąć udział warszawskie przedszkola. Chętnych prosimy o zgłaszanie grup przedszkolnych (podając nazwę przedszkola, adres do wysyłki, liczbę dzieci w grupie) na adres kontakt@nowehoryzonty.pl. Liczba kamizelek ograniczona. Kamizelki dla warszawskich przedszkolaków zostały wyprodukowane dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta st. Warszawy i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to prowadzony od ponad 13 lat program projekcji kinowych dla uczniów oraz przedszkolaków, uzupełnionych o prelekcje i materiały dydaktyczne, realizowanych w ramach cykli tematycznych, dostosowanych do wszystkich etapów edukacji.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »