baza filmów

szukaj

Zaproszenie na pokaz „Królowej Hiszpanii” z Penélope Cruz w roli głównej i spotkanie z gośćmi!

21 czerwca (środa) o godz. 16:00 serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli do Kina Muranów na projekcję filmu Królowa Hiszpanii (reż. Fernando Trueba) z Penélope Cruz w roli głównej i z muzyką Zbigniewa Preisnera. Po seansie zapraszamy na rozmowę wokół filmu i Hiszpanii z udziałem Anny Sańczuk i Macieja Ulewicza, prowadzących programu Kultura do kwadratu w telewizji Polsat News 2.

Po spotkaniu w kuluarach będzie czekała na Państwa lampka hiszpańskiego wina.

Projekcja i spotkanie odbędą się 21 czerwca (środa) br. o godz. 16.00 w Kinie Muranów, ul. Andersa 5 w Warszawie.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 20 czerwca poprzez wysłanie e-maila o tytule „spotkanie specjalne w Kinie Muranów” na adres kontakt@nowehoryzonty.pl. W treści e-maila prosimy o podanie imienia,  nazwiska, przedmiotu nauczania, nazwy szkoły. Rezerwację miejsca potwierdzimy w mailu zwrotnym.

„KRÓLOWA HISZPANII” (polska premiera: czerwiec 2017) - gwiazda filmowa (Penélope Cruz) wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów - na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki. „Królowa Hiszpanii”, nominowana do 5 nagród Goi,  to najnowszy obraz Fernando Trueby, reżysera nagrodzonego m.in. Europejską Nagrodą Filmową za film „Chico i Rita”.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »