program 2017/18

baza filmów

szukaj

kontakt

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Dział Edukacji

ul. Zamenhofa 1

00-153 Warszawa
tel.: 22 530 66 40, fax: 22 831 06 63

Maciej Jakubczyk – dyrektor działu
maciej@nowehoryzonty.pl
 
Kamila Tomkiel – dyrektor programowa
kamilat@nowehoryzonty.pl
tel.: 606 341 767

Joanna Kostana – koordynatorka projektu NHEF w Kinie Muranów
joanna.kostana@nowehoryzonty.pl  
tel.: 501 247 632
 
Mateusz Gos – koordynator programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
mateusz.gos@nowehoryzonty.pl
tel. 608 430 297
 
Mateusz Możdżeń – szef działu dystrybucji i logistyki
mateusz.mozdzen@nowehoryzonty.pl
tel.: 608 430 386
 
Stella Skiba – specjalistka ds. dystrybucji i logistyki
stella.skiba@nowehoryzonty.pl
tel.: 538 238 381 
 
Agnieszka Wrzak – koordynatorka ds. marketingu
urlop
 
Paulina Haratyk – koordynatorka Akademii Nowe Horyzonty
paulina@nowehoryzonty.pl
tel.: 608 430 547
 
Weronika Słodkowska – koordynatorka administracji
weronika.slodkowska@nowehoryzonty.pl
tel.: 608 429 572
 
Ewa Muszkiet – pr & marketing menadżerka
ewa.muszkiet@nowehoryzonty.pl
tel.: 608 430 487

Marta Bindek - marketing edukacja filmowa
marta.bindek@nowehoryzonty.pl
tel.: 668 292 137

Krystian Buczek – specjalista ds. promocji
krystian.buczek@nowehoryzonty.pl
tel.: 532 117 086

Anna Derwich – koordynator działu, kontakt w sprawie stażu
anna.derwich@nowehoryzonty.pl 
tel.: 668 009 887 

Katarzyna Janiak - koordynator Kino Dzieci.Pro i Warsaw Kids Film Forum
tel. + 48 501 471 097
mail: katarzyna.janiak@nowehoryzonty.pl

Marek Łużyński – koordynator projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej we Wrocławiu
m.luzynski@kinonh.pl
tel.: 608 430 499
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty 2010-2015 Regulamin serwisu »